dsk białystok

Baza znalezionych haseł

Buvljak - Pchli targ

Temat: Opieka nad chorym
słyszałam tylko o tym lekarzu, że jest fantastyczny. ja leczę córkę w DSK Białystok i bardzo sobie chwalę tą klinikę, gdzie nie muszę tłumaczyć w każdej poradni co jest mojemu dziecku, a rezonans też na miejscu i terminy niezbyt odległe. Wszystkie poradnie w jednym budynku. Wspaniali lekarze. Martwię się, gdzie my pójdziemy jak córka skończy 18 lat to już za dwa lata.
Źródło: recklinghausena.onsi.pl/viewtopic.php?t=2271Temat: JednoŚwiatowi wolontariusze
6.12.2008 - Mikołajki dla dzieci z Onkologii SP DSK Białystok Natomiast 13 grudnia odbyła się Akcja Roznoszenia Paczek ELFY I RENIFERY. Wolontariusze Stowarzyszenia odwiedzali dzieci niepełnosprawne leżące.
Źródło: zakatek21.pl/forum/viewtopic.php?t=2976


Temat: Decyzja o operacji...
Dziewczyny, piszecie tu raczej o operacjach serca. Ale chciałam tu napsac coś co może się komus przyda i w tym konekście, chociaż dotyczy operacji zespolenia jelita. W listopadzie 2007 nasz półroczny Kuba miał drugą korektę stomii w DSK Białystok. Był to zabieg założenia cerclage- u, taki rodzaj nitki obejmującej z zewnątrz jelito żeby się nie wysuwało na zewnątrz skóry brzuszka. Mimo moich starań, żeby stomia po operacji się dobrze zagoiła, pojawiła się ropa pod skórą i krwawienia do jelitka. Wtedy doktor prowadząca stanęła nad Kubą i powiedziała że nie wie co robić. Że może usunąć tą nitkę? albo wykonać operację radykalną ( na którą Kuba miał...
Źródło: zakatek21.pl/forum/viewtopic.php?t=2427